Yaşam

Reklamcıların yeni gözdesi, Simge Fıstıkoğlu

Simge Fıstıkoğlu; “profesyonellik kadar görsellik de önemli”

Ekranların başarılı spikeri Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz akşam Güçlü PSM’de gerçekleştirilen Mediacat Felis Ödül merasimini sundu. Ödül merasiminin gerçekleştirildiği iki gecede de giydiği kıyafetleri ve zarafetiyle büyük beğeni kazanan Simge Fıstıkoğlu, profesyonel sunumuyla da ödül alanların heyecanına eşlik etti.

Geçtiğimiz yıllarda da Felis mükafatlarını sunan başarılı sunucu, her yıl iştirakçiler üzere kendisinin de heyecanla bu geceyi beklediğini söylüyor. Yarışmacıların heyecanına ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti de lisana getiren Simge Fıstıkoğlu, her aktiflikte olduğu üzere Felis Ödül Merasimi’ne de itinayla hazırlandığını ve profesyonelliğin yanı sıra görselliğinde mesleğinde çok kıymetli olduğunu söyledi.

Gecenin açılış konuşmasını yapan MediaCat Genel Yayın Direktörü Pelin Özkan, “Simge Fıstıkoğlu başarılı bir sunucu olmanın yanı sıra iş disiplini ve anne kimliğiyle reklamlarınızda rol alabilir” dedi. Simge Fıstıkoğlu ise, iki sene öncesine kadar gelen teklifleri haber spikeri olduğu için değerlendiremediğini lakin şimdilerde gelen tekliflere sıcak baktığını söyledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu