Haber

Nazilli’de Go-Kart Pisti için geri sayım başladı

gençlik ve SporBakanlığın yatırımları arasında yer alan Aydın’ın Nazilli ilçesinde yapılan go-kart pisti için geri sayım başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yatırım projeleri arasında yer alan Aydın’da yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Sporu tabana yaymak, gençleri spora yönlendirmek ve boş zamanlarını en uygun şekilde değerlendirmek amacıyla il genelinde yapılan yatırımlar çerçevesinde go- Nazilli ilçesinde kart pisti. Nazilli yüzme havuzunun bahçesinde üretimi devam eden parkurda son olarak sıcak asfalt çalışması yapıldı.

Geçtiğimiz Ocak ayında ihalesi yapılan yatırımların 2023 yılında tamamlanması planlanırken, go-kart pisti hizmete girmek için gün sayıyor. Proje bedeli 7 milyon 275 bin 747 TL olan go-kart pisti, portatif tribün, soyunma odası ve çevre düzenlemesi ile 1 adet tenis kortu imalatını kapsayan projenin ihale bedeli 6 milyon 888 bin 800 TL olarak açıklandı. TL. vermesi bekleniyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kısa süreliğine de olsa kendinizi F1 yarışçısı gibi hissetmenin en güzel yollarından biri Go kart. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından sağlanmaktadır. adrenalin dolu sürüşler, hız ve sportif karşılaşmalar… Planlanan Nazilli Go Kart Pisti projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu