Ekonomi

Kiğılı, Üyelerine Özel Sadakat Programı Başlattı

Kiğılı, üyelere özel alışveriş yaptıkça puan kazanabilecekleri ve katlanan puanları diledikleri zaman harcayabilecekleri yeni bir sadakat programı başlattı.

Kiğılı’dan yapılan açıklamaya göre, yeni sadakat programı ile müşterilerinin uçtan uca hizmetlerle memnuniyet düzeyini artırmayı hedefleyen Kiğılı, üyelerinin kazandıkları puanları alışveriş yaptıkça kullanmalarını hedefliyor. “Harca, Kazan, Çoğalt, Kullan” mottosuyla en avantajlı şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak, hem hesaplı hem hesaplı alışveriş yapmalarını sağlamak. “Unutulmaz” olmayı hedefler.

Kiğılı Sadakat Programı’nın en değerli ayrıcalığı, üyelerin alışverişleri sırasında kazandıkları Kiğılı puanlarının katlanarak artması olarak öne çıkıyor. Örneğin 750 TL ve üzeri alışverişinden 75 TL Kiğılı Puan kazanan bir müşteri kazandığı puanları bir sonraki 2 bin TL ve üzeri alışverişinde çift ücret yani 150 TL ücret karşılığında kullanabilecek. 4 bin TL ve üzeri alışverişlerde Kiğılı Puanlar 4 kat artarak 300 TL’ye ulaşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kiğılı Pazarlama Müdürü İlkay Keleş şunları söyledi:

“Üyelerimize yıl boyunca avantajlı fiyatlar ve cazip kampanya fırsatlarıyla ulaşıyoruz. Yeni sadakat programımız ile önceliğimiz müşteri deneyimini artırmak ve mükemmellik düzeyine getirmek. Sadakat programımızda tüm faaliyetlerimizi şekillendiriyor ve uyguluyoruz. Bu vizyon doğrultusunda çalışıyoruz.”Yolculuğunu uçtan uca takip edeceğiz ve trendlerini bireysel olarak analiz edeceğiz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar, fırsatlar ve hizmetler bununla sınırlı kalmayacak, tüm Kiğılı üyeleri yaptıkları alışverişlerin karşılığını almaya devam edecekler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu