Haber

Hüsnü Şenciler kanser midir, hastalığı nedir? Hüsnü Şenciler’in sağlık durumu nasıl?

Hüsnü Şenciler Kanser mi, hastalığı nedir ve Hüsnü Şenlenen’in sağlık durumu hayranları tarafından merak ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan “Musicler Tell Us” programında uzun süredir Hakan Altun ve Sibel Can ile birlikte rol alan Hüsnü Şeneğin’e kanser teşhisi konup konulmadığı sorusu gündeme geliyor. Hüsnü Şenciler kanser midir, hastalığı nedir? Hüsnü Şenciler’in sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde…

HÜSNU KANSER Mİ TUTUYOR?

Sabah’ta yer alan habere göre 47 yaşındaki Hüsnü Şenlenmeyer’e bağırsak kanseri teşhisi kondu. Telaşla ameliyata alınan Şençiler’den 11 cm’lik bağırsak alındı. Ünlü ismin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. hastalığı ile dergiGündemine bomba gibi düşen Şenciler cephesinden bir açıklama yapılmadı.

HÜSNÜ ÇAMURLUK HASTALIĞI NEDİR?

Başarılı klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlenen’e bağırsak kanseri teşhisi kondu. Telaşla ameliyata alınan Şençiler’in 11 cm’lik bağırsağı çıkarıldı. Yıllar önce memleketi İzmir Bergama’da bir çiftlik satın alan Hüsnü Şenlenen, zamanının çoğunu burada geçiriyor. Çiftliğinde çapa yapıyor, traktör kullanıyor, sebze ve meyve yetiştiriyor, tavuk, koyun ve keçi yetiştiriyor.

HÜSNÜ ŞENENDİRİCİ’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Uzun süredir Kanal D ekranlarında yayınlanan “Müzikçiler Anlatır” programında Hakan Altun ve Sibel Can ile birlikte rol alan Hüsnü Şençiler’in kanser teşhisi konulduğu ve hastanede tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu