Teknoloji

Blood Bowl 3 oyunculardan ağır eleştiriler alıyor

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Cyanide Studio grupları tarafından oyunculara sunulan strateji odaklı çevrimiçi çok oyunculu spor oyunu Blood Bowl 3, oyunculardan olumsuz eleştirilere maruz kaldı. İstediğini veremeyen Blood Bowl 3, Steam’de çoğunlukla olumsuz etiketlere sahip. Oyuncular bu olumsuz yorumları oyunda yaşanan sorunlardan dolayı veriyorlar.
 
Blood Bowl 3’te sunucu sorunları var
 
 
Geçtiğimiz hafta vizyona giren Blood Bowl 3, oyuncular tarafından pek beğenilmeyen bir yapımdı. Pek çok kez ertelenen oyun, çıkışıyla birlikte istediğini verememiş gibi görünüyor. Blood Bowl 3’ü oynayan oyuncular, serinin önceki oyunlarından çok da farklı olmadığını bunun yanında birçok sorunun da bulunduğunu belirtti.
 
Geçtiğimiz günlerde sunucu sorunlarına ev sahipliği yapan Blood Bowl 3, teknik sorunlar yaşayan bir formda karşımıza çıkıyor. Geliştirici ekip, yaşanan bu sorunlar için oyunculardan özür diledi ve sorunların en kısa sürede giderileceğini belirtiyor.
 
Oyun şu anda Steam’de 280.00 TL’den satışta. 23 Şubat’ta piyasaya sürülen oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için kullanılabilir.

haber-piraziz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu