Yaşam

8 ay önce dünyaevine giren Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir boşanacaklarını açıkladı.

Oyuncu Demet Özdemir ve müzisyen Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yıl ağustos ayında görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıklarından bahseden çiftten beter haberlergelmek.

“EVLİLİKLERİMİZİ ÇALIŞMADIK”

DEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ ARASINDA NELER OLDU?

Ağustos ayında nikah masasına oturan çiftin 1-2 aydır evliliklerinde kara bulutların olduğu ve çiftin sık sık sorun yaşadığı öne sürüldü. Teze göre; Yaşanan deprem nedeniyle doğum günü partisi vermek istemeyen oyuncu için teknik direktör yakın arkadaşlarıyla bir kutlama düzenledi. Bu durumdan hoşlanmayan Özdemir, Koç’un bazı tavırlarından rahatsız oldu. Tartışma büyüyünce Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evine gitti.

“HER EVLİLİKTE SORUNLAR VARDIR”

Haberin ardından sessizliğini bozan Demet Özdemir, evliliğindeki krizi kabul ederek, “Her evlilikte sorunlar olur. Bu bizim özel hayatımız ve çok hassas bir konu. Herkesin saygı duymasını istiyorum. evden de çıkmadı, bu şu anda doğru değil.” Başrolünü Oğuzhan Koç’un oynadığı sinemanın galasına katılmayan Demet Özdemir, ayrılık tartışmasını bir kez daha gündeme getirdi.

habersamsat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu