Teknoloji

Samsung Watch 6’nın Klasik Tasarımı Ortaya Çıktı

Akıllı saat segmentinde yükselişini sürdüren Samsung, Galaxy Watch 6 modelleri Temmuz ayının ilk haftasında tanıtılması bekleniyor. Ancak cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağı henüz netlik kazanmadı.

Bugün Samsung Galaxy Watch 6 serisinden bir modelin tasarımını gösteren en gerçekçi konsept görseller, teknoloji dünyasının bilinen sızıntı kaynaklarından biri olan OnLeaks’ten geldi. Galaxy Watch 6 Classic’in tasarımı, MySmartPrice ile oluşturulan görsellerde büyük ölçüde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic muhtemelen şöyle görünecek:

Siyah metal gövde ve şimdilik silikon gibi görünen siyah kayış ile gelen saat, diğer akıllı saatlerden farklı bir tasarım özelliğine de sahip olacak.

1.47 inçlik yuvarlak AMOLED ekrana sahip olacak cihaz, kalın ve dönebilen bir çerçeveye sahip olacak. Samsung’un Galaxy Watch 3 serisine kadar akıllı saatlerinde yer verdiği ancak Galaxy Watch 4 ve 5’te göremediğimiz bu özelliğin yanı sıra cihaz, Ayrıca sağ tarafında iki düğme içerecektir.

Cihazın arkasında kullanıcının sağlık verilerini toplayacak sensörler yer alacak. Bu sensörler şimdiye kadar öğrenilen bilgilere dayanmaktadır. vücut kompozisyonu analizi, EKG, kalp atış hızı, uyku takibi ve sıcaklık sensörleriolacak.

Cihazın tasarımının ötesine geçecek olursak saatin Exynox W980 yonga setine sahip olması bekleniyor. Ayrıca, saat OS 4 işletim sistemini ve One UI 5 Watch arayüzünü kullanınIçeriyor olacak.

ortahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu