Yaşam

Papara’dan Gerçeklik Algınızı Bozacak Reklam Çalışması: Dev Papara Kartları Ekranlardan Sokaklara Taşındı

Hem sosyal medyada hem de sokaklarda ses getiren yeni Papara ticari sineması, ” Papara ile mottonuzu yazın, tutkunuzu çizin, kendinizi yansıtın.’ ‘ sloganıyla yayımlandı. Reklam filminin yanı sıra dev Papara Kartların billboardlardan sokaklara döküldüğü projede yer alan 3 boyutlu çalışma da beğeni topladı.

Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Papara bu reklam filminde CGI teknolojisinden faydalandı. Bu çalışmayla Papara, CGI teknolojisini 360 derecelik bir reklam kampanyasına entegre eden ilk finansal teknoloji şirketi oldu.

Papara Kart CGI ile bu şekilde sokaklara çıktı:

“Kartınızı Tasarlayın” özelliği de sektörde bir ilktir.

Papara’nın reklamlarında öne çıkardığı “Kartını Tasarla” özelliği de kategorisinde bir ilk olarak öne çıkıyor. Bu yeni özellik sayesinde Papara Kart kullanıcıları; birkaç kolay adımdaKartlarını diledikleri gibi tasarlayabilirler.

Papara kullanıcıları Siyah, Gri, Rose, Badem ve Teal olmak üzere beş renk seçeneği arasından diledikleri rengi seçip seçtikleri karta tıklayabiliyor. Yazabilir, simgeler ekleyebilir ve hatta çizebilirler.

Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan bu özelliğin tanıtıldığı etkileyici reklam filmini izlemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz:

haberyomra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu