Haber

Madonna, Deprem Bölgesinde Hayatını Kaybedenlere Başsağlığı Diledi ve Ahbaptan Bağış İstedi!

Ülkemizde yaşanan şiddetli depremlerin ardından takviye açıklama yapan isimlerden biri de pop müziğin kraliçesi Madonna oldu. Ünlü isim, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere başsağlığı dileyerek, herkesin AHBAP’a bağışta bulunmasını istedi.

6 Şubat’ta Türkiye büyük bir depremle uyandı. 10 ilimizi derinden etkileyen iki şiddetli depremin ardından hepimizin yüreği yandı.

Arama kurtarma çalışmaları devam ediyor; Ancak hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor.

Hatırlarsanız, büyük afetin ardından dünyanın birçok yerinden taziye ve destek mesajları aldık.

Hatta birçok ülke ülkemize arama kurtarma ekipleri gönderdi ve sahada çok çalıştılar.

Dünyanın birçok ülkesi yardım kampanyaları başlattı ve sesimize ses olmak istedi.

Ünlü isimler, ülkemizde meydana gelen bu feci depremin ardından afete sessiz kalmayarak yaptıkları yardım açıklamalarını paylaştı.

O isimlerden biri de pop müziğin kraliçesi Madonna idi.

Ünlü isim dün akşam Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere başsağlığı dileyerek, herkesten AHBAP’a bağışta bulunmasını istedi.

“Şu anda herkes Sevgililer Günü nedeniyle aşktan bahsediyor! Gelin, Türkiye ve Suriye’de meydana gelen şiddetli depremlerde büyük kayıp ve acılar yaşayan afetzedelere tüm sevgimize şifa olan gücümüzü gönderelim.”

“33.181 kişi öldü. Çoğu insan evini, işini, hatta sevdiklerini kaybetti. Bütün şehirler yok oldu. Kalplerimiz paramparça. Bağış yapmak için en iyi yer – dude.org”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu