Yaşam

‘Herkes beni arıyor’ diyen Haluk Levent’ten ikinci açıklama

Sanatçı Haluk Levent, CHP Sözcüsü Deniz Yücel’in “Sayın Haluk Levent’e veya kurumsal düzeyde başka birine adaylık teklif edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.” açıklamasının ardından sosyal medyada adaylığa ilişkin yeni bir paylaşım yaptı.

“CHP Sözcüsü Deniz Yücel, “Haluk Levent’e kurumsal teklif yapmadık. Herkes beni arıyor. Ben de öyle anlatayım” diyen Levent şunları yazdı:

“Evet bana yazılı bir teklif yapılmadı. Ben zaten yazılı resmi teklif yapıldığını söylemedim. Sözlü olarak yapıldı. Üst düzey bir teklif yapıldı. 3 kez arandım. Konuştuk. Hatta dedim ki” , “Lütfen bu konuşmalar aramızda kalsın.” Sabah gazeteciler birbiri ardına arayıp sorular sordu. Şaşırdı. “Kimden duydunuz?” Dedim. Hepsi parti içinden duyduklarını söyledi. Haberi yapan gazeteci @muratagirel, kimden duyduğunu ona sorsunlar diye düşünüyorum. Keşke bu tartışmalara hiç girmeseydim ama yapacak bir şey yok. Yapmak.”

Haluk Levent, CHP’nin kendisine 3 gün önce Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı teklif ettiğini, kendisinin ise bu teklifi reddettiğini söyledi.

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu