Haber

Dilan Polat’ı örnek alan Ece Ronay aylık kazancını açıkladı

Çapkınlığıyla tanınan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in taciz mesajlarını ifşa ederek dikkat çeken Ece Ronay, bugün 2. Sayfa programına konuk oldu.

Ünlü fenomen güzellik merkezi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Dilan Polat’ın hayatını örnek alarak kendi güzellik merkezini açmaya karar verdiğini söyleyen Ronay, aylık kârını da açıkladı.

Güzellik merkezini açarken Dilan Polat’tan isim hakkı istediğini ancak 7 milyon TL’si olmadığı için merkezi kendi adına açtığını itiraf etti.

“Çok para kazanmıyorum”

Dilan Polat’ın hayatına hayran olan Ece Ronay, şunları söyledi:

“Çok büyük para kazanmıyorum. Şirketi açalı bir yıl oldu ve kuruluş borçlarımı ödüyorum.

Bir evim, bir arabam vardı, onları sattım, kredi çektim. Borçlarım üzerinde çalışıyorum. 1 yıl önce evim 3.5 milyon TL, arabam 1.5 milyon TL idi.

“6 milyonluk yatırım yaptım”

O dönem bankadan 1 milyon lira kredi çektim. “6 milyonluk yatırım yaptım”söz konusu.

“Arabam bile yok”

Müge Dağistanlı, “Aylık ne kadar alıyorsun?”Ece Ronay şunları söyledi: “Yazın zarar ediyorduk ama bu aralar para kazanıyoruz. Bağdat Caddesi’nde ciddi giderlerimiz var, kiralar da yüksek. Bana 100-200 aylık kira bırakırsa sevinirim. Benim yok. bir araba da.” söz konusu.

“1,5 milyon ödedim”

Ece Ronay konuşmasına şöyle devam etti: “Onun hayatı, Dilan Polat’ın hayatı rol modeldi. Ben de bu işe girdim. Cihazlarımı kendisinden aldım ama sonra firmamı değiştirdim, sonra kendisine 1.5 milyon ödedim, o da bana indirimli verdi.”Bir açıklama yaptı.

Dilan Polat’tan isim haklarını satın almayı düşündüğünü ve fenomenin 15 milyon TL istediğini söyleyen Ece Ronay, daha sonra bu kararından vazgeçtiğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu