Haber

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Caddesi’nde Asfalt Yenileme Çalışması Gerçekleştirdi

Bursa Büyükşehir Belediyesi bir yandan yeni yollar açarken, diğer yandan mevcut yolların iyileştirilmesi çerçevesinde asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ana arterlerde trafiği aksatmamak için gece saatlerinde çalışan gruplar, gece boyu süren hummalı çalışmayla Ankara yolunu takip eden Haşim İşcan Caddesi’nin asfaltını yeniledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede mevcut yolların daha sağlıklı hale getirilmesi için asfalt yenileme çalışmalarına hız verdi. İlçe ve şehir merkezlerinde ana arterlerde trafiğin aksamaması için çalışmalar gece saatlerinde yapılıyor. Hafta sonu Bursa-Ankara karayolu istikametinde Yüksek İhtisas Kavşağı ile Mimar Sinan Kavşağı’nın ortasını yenileyen gruplar, çalışmalarını kent merkezinde sürdürüyor.

Bu çalışmalar çerçevesinde Haşim İşcan Caddesi’nin Demirtaşpaşa Köprüsü’nden 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na kadar olan bölümünde asfalt yenileme çalışması yapıldı. Yaklaşık 800 metrelik parkur 1.200 ton asfalt kaplama ile daha konforlu hale getirildi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu