Haber

Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Pazaryeri’ndeki Hükümet Konağı ve Cami Restorasyonunu İnceledi

Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Pazaryeri ilçesinde inşaatı devam eden yeni hükümet konağı binası ve Kara Mustafa Paşa Camisi’nin onarım çalışmalarını inceledi.

Bilecik’in Pazaryeri ilçesine giderek bir dizi temas ve incelemelerde bulundu. Vali Aygöl, ilk olarak Pazaryeri Hükümet Konağı’nı ziyaret ederek, İlçe Kaymakamı Ahmed Tayyib Kahraman’dan ilçenin genel durumu ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı. Vali Aygöl daha sonra Pazaryeri Belediyesi’ne giderek Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ziyaret etti.

Çalışmaları yerinde incelendi

Pazaryeri ilçesinde esnafı ziyaret ederek temaslarını sürdüren Vali Aygöl, kahvehanede vatandaşlarla oturup bir süre sohbet etti. Vali Aygöl daha sonra Pazaryeri’ndeki Kara Mustafa Paşa Camisi’nin onarımı ve Yeni Hükümet Binası inşaatını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Pazaryeri Kültür Merkezi’nde ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Vali Şefik Aygöl, muhtarlık kurumunun önemine vurgu yaparak, “Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımız, kamuoyunun gözünde devleti temsil etmektedir. ve devletin gözünde halk. Birlikte güzel şeylere imza atacağımıza inanıyorum.” Vali Aygöl, muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ilçeden ayrıldı. – BİLECİK

haber-kulu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu