Haber

Başkan Çalkın, vatandaşlarla buluştu

AK Parti Kars Vilayet Lideri Adem Çakın, vatandaşlarla meskenlerinde bir ortaya geldi. Vatandaşlara konuk olan Çalkın, çay içti, vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti Vilayet Lideri Adem Çalkın, beraberindeki Bayan Kolları Lideri Zelal Sara ve Tanıtım ve Medya Lideri Naim Kaya ile birlikte gece gündüz demeden, dur durak bilmeden hane ziyaretlerinde gönüllere dokunuyor.

Güçlü Türkiye’yi, güçlü teşkilatla her alanda inşa etmek için; 2023’e gerçek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen çalışmalarda Çalkın, hane ziyaretleriyle vatandaşların sorunlarını dinliyor, sorunların çözümü noktasında yetkililerle görüşüyor.

Hane ziyaretlerinde vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını da ileten Lider Adem Çalkın, vatandaşlara Cumurbaşkanı Erdoğan ve AK Partiye verdikleri takviyelerden ötürü teşekkür etti.

AK Parti hükümetleriyle Kars’a yapılan yatırımları tek tek vatandaşlara anlatan Çalkın, vatandaşlardan 2023 seçimlerinde destek istedi.

Vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye desteklerinin tam olduğuna dikkat çeken Çalkın, vatandaşların Cumhurbaşkanı Erdoğan’a inancın tam olduğuna da dikkat çekti. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu