Teknoloji

2024 Model Mercedes-Benz E-Serisi Tanıtıldı

Mercedes-Benz düzenlediği bir etkinlikte 2024 model E-Serisi tanıttı. Her zaman olduğu gibi kendine özgü özelliklerle donatılan ve oldukça yakışıklı görünen otomobil, önümüzdeki yılın En çok sevilen Modellerden biri olacak gibi görünüyor. Peki Mercedes-Benz 2024 model E-Serisi’nde neler sunuyor?

2024 model E-Serisi, oldukça geniş ızgara yapısı ve nispeten sportif sayabileceğimiz havalandırma boşlukları ile daha ilk anda göz dolduruyor. Ufak dokunuşlar yapılır ve bu dokunuşlarla ışık saçılır. kavisli Kombine farlar, ince şerit LED’leri ile etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Şirketin 2024 E-Serisi’nde dingil mesafesini artırdığını da belirtelim. Yeni modeller eski sürümlerden daha uzun görünecektir. Elbette doğal ortamde artırılır.

2024 model Mercedes-Benz E-Serisi karşınızda

AMG versiyonu.

2024 Mercedes-Benz E-Serisi’ni arkadan gördüğünüzde hemen bileceksiniz . Böylece arka ışıklarda yıldız -Mercedes-Benz logosu olarak da düşünebilirsiniz- LED’ler yer aldı. Bu yeni tasarım oldukça göz alıcı görünecek.

Mercedes-Benz E-Serisi’nin içi de dışı kadar havalı. müzikle bütünleşik Ortam ışıklandırması , 3D sürücü ekranı ve MBUX işletim sistemli bilgi-eğlence ekranı, aracın içine baktığınız anda sizi büyüleyen bir yapı sunuyor. Ayrıca aracın ön camına yakın bir yere yerleştirilen kamera, sürücünün görüntülü aramabaşarmanıza da yardımcı olacaktır.

Belki hatırlayan okuyucularımız vardır; Bundan Mercedes-Benz birkaç ay önce 2024 model E-Serisi’nin iç tasarımına dair tüm detayları anlattı. Meraklı okuyucularımız BuradaHaberimize göz atabilirsiniz.

Düzenli sürüm.

2024 model E-Serisi motor gücü ile göz dolduracak. E350 Versiyon olarak adlandırılan versiyon, 255 beygir güç ve 400 Nm tork üreten 2.0 litrelik dört silindirli bir motorla gelecek. Küçük bir elektrik motoru eşlik edecek. E450Yeni versiyon olarak anılacak versiyonda ise 375 beygir güç üreten ve 500 Nm torka sahip 3.0 litrelik motor ile yeniden üretilmiş. hafif hibrit sistem bulunacak. AirMatic havalı veya çelik süspansiyon seçeneklerinin yanı sıra arka aks kontrolünü sağlayan özel bir sistem de opsiyonel olarak sunulacak.

Mercedes-Benz 2024 model E-Serisi fiyat açıklaması yapmadı . Ama bu birkaç ay içinde değişecek. Çünkü şirket yeni E-Serisi’ni piyasaya sürdü. önümüzdeki ayların prestijiyleABD ve Avrupa pazarlarında satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu